MENU


KONKURS PLASTYCZNY

WYNIKI KONKURSU - III EDYCJA 2012

III POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY

„HANKA BIELICKA W OCZACH DZIECI”

ETAP POWIATOWY

MECENAT:

Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Hanki Bielickiej w Sławcu wraz z organizatorami Jadwigą Sosnowską i Jackiem Sokołowskim serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom - uczniom, którzy nadesłali swoje prace plastyczne oraz ich opiekunom za udział w III edy­cji POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „HANKA BIELICKA W OCZACH DZIECI”.

KOMISJA KONKURSOWA Z PRZYJEMNOŚCIĄ PODZIWIAŁA WASZE ZDOLNO­ŚCI I UMIEJĘTNOŚCI PLASTYCZNE, KTÓRE SĄ DOBRĄ PODSTAWĄ DO DALSZEGO DOSKONALENIA.

ŻYCZYMY KONSEKWENCJI W DĄŻENIU DO CELU ORAZ SPEŁNIENIA ARTY­STYCZNYCH MARZEŃ.

GRATULACJE!!!

Wyniki konkursu

Na konkurs wpłynęło 211 prac plastycznych we wszystkich kategoriach.

·         KATEGORIA - PRZEDSZKOLA

Na konkurs wpłynęło 59 prac plastycznych.

·         KATEGORIA – KLASY I - III

Na konkurs wpłynęło 61 prac plastycznych.

·         KATEGORIA – KLASY IV - VI

Na konkurs wpłynęło 91 prac plastycznych.

Komisja konkursowa po wnikliwej analizie prac, biorąc pod uwagę walory artystyczne i estetyczne, postanowiła przyznać nagrody i wyróżnienia.

KATEGORIA - PRZEDSZKOLA

I miejsce

  • NIKOLA DOŁĘGA – PP nr 9 w Łomży – OPIEKUN: Ewa Grądzka, Agnieszka Iwanowska
  • KORNELIA BORYSZEWSKA, IGOR KARWOWSKI – Oddział Przedszkolny przy SP w Podgórzu – OPIEKUN: Anna Stasik
  • ALEKSANDRA ZARĘBA – PP nr 15 w Łomży - OPIEKUN: Ewa Matkiewicz, Marta Mali­nowska
  • MAGDALENA SROCZYŃSKA – PP nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Łomży - OPIE­KUN: Wiesława Boguska, Bożena Milewska

II miejsce

  • JULIA MARIA MROZOWSKA - PP nr 10 w Łomży – OPIEKUN: Iwona Jankowska, Ja­goda Brulińska
  • LIWIA LITWIŃCZYK – PP nr 9 w Łomży - OPIEKUN: Ewa Grądzka, Agnieszka Iwanow­ska
  • ALEKSANDRA BRZEZIAK – Przedszkole Samorządowe w ZSS Nowogród - OPIEKUN: Gabriela Wysocka
  • NATALIA NAWROCKA - PP nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Łomży - OPIEKUN: Anna Kalinowska, Jolanta Grabowska, Kinga Makowska
  • DAWID KRASKA, DAMIAN CHROSTOWSKI - Oddział Przedszkolny przy SP w Sławcu – OPIEKUN: Jacek Sokołowski

III miejsce

  • MARIA JANKOWSKA - Oddział Przedszkolny przy SP w Kupiskach – OPIEKUN: Małgo­rzata Kołakowska
  • ALEKSANDRA JANKOWSKA – PP Nr 10 w Łomży - OPIEKUN: Wioletta Skrodzka - Nie­dbała, Edyta Tanajewska
  • ALEKSANDRA MODZELEWSKA - Oddział Przedszkolny przy SP w Wygodzie - OPIE­KUN: Elżbieta Modzelewska
  • KAROLINA DYL – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Piątnicy - OPIEKUN: Emilia Szmitko, Dorota Wojewoda
  • AMELIA PIAŚCIK, ZUZANNA KOWALCZYK - Przedszkole Samorządowe w ZSS Nowo­gród - OPIEKUN: Halina Kurowska
  • KUBA CWALINA - Przedszkole Samorządowe w ZSS Nowogród - OPIEKUN: Grażyna Chojnowska
  • ANIELA MUCHA – PP nr 1 w Łomży - OPIEKUN: Anna Cekała, Ewa Jurzak
  • KAROLINA NOWAKOWSKA, DOROTA MODZELEWSKA - Oddział Przedszkolny przy SP w Sławcu – OPIEKUN: Jacek Sokołowski

Wyróżnienia:

  • KARINA  ŁADA, WIKTORIA KOZICKA- PP nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Łomży – OPIEKUN: Wiesława Boguska, Bożena Milewska
  • JUDYTA KUCZYŃSKA, ALEKSANDRA DREWNOWSKA – PP nr 10 w Łomży - OPIE­KUN: Beata Kościuczuk, Beata Piotrowska
  • ALEKSANDRA KOWALCZYK - PP nr 10 w Łomży - OPIEKUN: Ewa Sikorska, Monika Dołęgowska
  • ANASTAZJA BUCZKOWSKA – PP nr 9 w Łomży - OPIEKUN: Ewa Łazarska
  • ANNA SIEKIERDA  - PP nr 9 w Łomży - OPIEKUN: Ewa Łazarska, Bożena Kozłowska
  • ANIELA CZARTORYSKA,  DAMIAN BOGUSKI, KACPER WĄDOŁOWSKI – PP nr 15 w Łomży - OPIEKUN: Ewa Matkiewicz, Marta Malinowska
  • ZUZANNA MIECZKOWSKA - Oddział Przedszkolny przy SP w Wygodzie - OPIEKUN: Elżbieta Modzelewska
  • ANNA DZBEŃSKA – PP nr 1 w Łomży - OPIEKUN: Małgorzata Zygier – Urbaniak
  • HUBERT BĄCZEK - Przedszkole Samorządowe w ZSS Nowogród - OPIEKUN: Gabriela Wysocka
  • JULIA ROMANIK - Oddział Przedszkolny przy SP w Rydzewie filia w Drogoszewie - OPIEKUN: Ilona Dmochowska
  • WIKTORIA CIEŚNICKA, ROKSANA ZAKRZEWSKA - Oddział Przedszkolny przy SP w Drozdowie - OPIEKUN: Bogusława Piasecka
  • WIKTORIA TUROWSKA, FRANCISZEK CHENDOSZKO – PP nr 9 w Łomży – OPIE­KUN: Ewa Grądzka, Agnieszka Iwanowska
  • KAJA ŻYJEWSKA - PP nr 9 w Łomży – OPIEKUN: Jolanta Sokołowska, Agata Olszewska
  • PAULINA ŻELAZNA, JUDYTA KŁYS – Oddział Przedszkolny przy SP w Kupiskach – OPIEKUN: Małgorzata Kołakowska
  • AMELIA KACZKOWSKA - Przedszkole Samorządowe w ZSS Nowogród - OPIEKUN: Gra­żyna Chojnowska
  • MAJA GRZYMAŁA - Przedszkole Samorządowe w ZSS Nowogród - OPIEKUN: Halina Kurowska
  • SZYMON MURZYN - Oddział Przedszkolny przy SP w Sławcu – OPIEKUN: Jacek Sokołow­ski

KATEGORIA – KLASY I - III

I miejsce

  • ŁUKASZ KARWOWSKI - SP nr 2 w Łomży – OPIEKUN: Urszula Suchodoła
  • ROKSANA SMUGARZEWSKA - SP nr 2 w Łomży – OPIEKUN: Joanna Kossakowska
  • JULIA KRYNICA – SP nr 4 w Łomży - OPIEKUN: Barbara Porwał
  • ALAN BACZEWSKI, ROKSANA PUCHALSKA – SP w Podgórzu - OPIEKUN: Sławomira Dorota Szymanowska

II miejsce

  • WERONIKA ŻELAZNA, PAULINA GRALIŃSKA - SP w Kupiskach - OPIEKUN: Dorota Wierzbowska
  • KLAUDIA ORŁOWSKA – SP w Miastkowie – OPIEKUN: Dorota Białobrzewska
  • DARIA CHOROMAŃSKA, MAŁGORZATA CHOJNOWSKA – SP w Sławcu - OPIEKUN: Jadwiga Sosnowska

III miejsce

  • PATRYK KASZUBA - SP nr 2 w Łomży – OPIEKUN: Joanna Kossakowska
  • KATARZYNA WAKÓŁOWSKA, MACIEJ CIEŚLIK, WIKTOR CYCHOL – SP w Podgórzu – OPIEKUN: Sławomira Dorota Szymanowska
  • IGOR LEMAŃSKI – SP w Pniewie - OPIEKUN: Małgorzata Dobrzyńska
  • JULIA PARZYCH - SP w Kupiskach - OPIEKUN: Dorota Wierzbowska
  • PATRYCJA SKRODZKA - SP w Miastkowie – OPIEKUN: Grażyna Mróz - Kabacik
  • MAGDALENA SIERZPUTOWSKA, ALEKSANDRA IWANIUK, ANDRZEJ MODZELEW­SKI - SP w Sławcu - OPIEKUN: Jadwiga Sosnowska

Wyróżnienia:

  • IGA MAZUREK - SP w Pniewie - OPIEKUN: Małgorzata Dobrzyńska
  • OSKAR KOSSAKOWSKI - SP w Miastkowie - OPIEKUN: Mirosława Dziekońska
  • ALEKSANDRA OSTROWSKA - SP  nr 10 w Łomży - OPIEKUN: Małgorzata Domaszew­ska
  • MATEUSZ AMBROZIAK – SP w Rydzewie filia w Drogoszewie - OPIEKUN: Hanna Trza­ska
  • BARTOSZ MATEUSZCZYK - SP  nr 10 w Łomży - OPIEKUN: Marzena Przybyszewska
  • HANNA JADCZAK - SP  nr 10 w Łomży - OPIEKUN: Barbara Nowakowska
  • RAFAŁ KORYTKOWSKI - SP w Miastkowie - OPIEKUN: Danuta Romanik
  • JULIA ZALEWSKA, AGATA PROSTEK – SP w Piątnicy - OPIEKUN: Justyna Kryszpin – Żmuda
  • ANNA KRYNICA - SP nr 4 w Łomży - OPIEKUN: Barbara Porwoł
  • PAULA DANILCZUK – SP nr 8 w Łomży - OPIEKUN: Beata Szczecińska
  • ANNA RUPACZ – ZSS w Nowogrodzie - OPIEKUN: Bogumiła Motulewicz
  • KINGA PAWELCZYK, EMILIA ORŁOWSKA - SP w Kupiskach - OPIEKUN: Dorota Wierz­bowska
  • ALEKSANDRA DYMERSKA – SP w Rydzewie – OPIEKUN: Ewa Mostył

KATEGORIA – KLASY IV - VI

I miejsce

  • NATALIA WIKTORZAK, NATALIA WIKTORIA KOPEĆ - SP w Miastkowie - OPIEKUN: Grażyna Nadrowska
  • AGNIESZKA SZYMAŃSKA - SP w Pniewie – OPIEKUN: Małgorzata Dobrzyńska
  • MANUELA GADOMSKA – SP nr 4  w Łomży – OPIEKUN: ……………..

II miejsce

  • KAROLINA MAŁACHOWSKA - SP nr 4 w Łomży - OPIEKUN: ………..
  • MARTYNA TROCHIMOWICZ - SP w Pniewie – OPIEKUN: Małgorzata Dobrzyńska
  • PAWEŁ PAWŁOWSKI – SP nr 2 - OPIEKUN: Justyna Kryszpin – Żmuda
  • OLIWIA KULIKOWSKA – SP w Rydzewie – OPIEKUN: Emilia Zaremba - Bielacka

III miejsce

  • NATALIA SKRODZKA - SP w Miastkowie - OPIEKUN: Grażyna Nadrowska
  • ALEKSANDRA SUPROŃ, KAROLINA PROŃCZUK - SP nr 4 w Łomży - OPIEKUN: An­drzej Piotrowski
  • WOJCIECH CHĘTNICKI – Zespół Szkół Specjalnych w Łomży – OPIEKUN: Agnieszka Szczech
  • KLAUDIA MAKOWSKA – SP w Sławcu – OPIEKUN: ...................

Wyróżnienia:

  • PAWEŁ NICIŃSKI - SP w Przytułach - OPIEKUN: Ewa Sacha
  • KAROL CERAN, KINGA WIŚNIEWSKA, KATARZYNA KAMIŃSKA – SP w Podgórzu - OPIEKUN: Sławomira Dorota Szymanowska
  • DAMIAN RUTKOWSKI, MACIEJ JASTRZĘBSKI – SP w Jedwabnem - OPIEKUN: Elż­bieta Borawska
  • SARA SZEKALSKA, OLIWIA MODZELEWSKA – SP w Pniewie - OPIEKUN: Małgorzata Dobrzyńska
  • WERONIKA KOSAKOWSKA, IZABELA ZATKO - SP nr 2 w Łomży - OPIEKUN: Justyna Kryszpin – Żmuda
  • EWELINA FERENC – SP w Wygodzie – OPIEKUN: Alicja Tomaszewska
  • NICOLE LENART- SP w Piątnicy – OPIEKUN: Justyna Kryszpin – Żmuda
  • JULIA DZIĘGIELEWSKA – SP nr 4 w Łomży – OPIEKUN: ………………………
  • DARIA BRULIŃSKA – SP w Drozdowie – OPIEKUN: Bogusława Piasecka
  • MARTA GAWRYCH – SP w Dobrym Lesie – OPIEKUN: Elżbieta Korwek
  • ALEKSANDRA KOSAKOWSKA – ZSS w Nowogrodzie – OPIEKUN: Anna Czarnecka
  • JUSTYNA MODZELEWSKA, MATEUSZ SIERZPUTOWSKI - SP w Sławcu - OPIEKUN: Alicja Chojnowska

Gratulujemy serdecznie nagrodzonym i wyróżnionym oraz ich opiekunom!!! 

 MECENAT:

 

Aktuelles

Kontakt

  • SZKOŁA PODSTAWOWA im. Hanki Bielickiej w SŁAWCU
    ul. Długa 22
    18-414 Nowogród
  • 86 217 55 48

Fotogallery